Strona główna Artykuły Parapsychologia Astrologia: Horoskop erotyczny na wesoło
Astrologia: Horoskop erotyczny na wesoło

Astrologia: Horoskop erotyczny na wesoło

0
1

Horoskop-erotyczny-na-wesołoBARAN 21 III – 20 IV
Ten bardzo męski i energiczny znak zodiaku jest szybki również w miłosnych podbojach. Już na pierwszym spotkaniu złapie kobietę za kolano i tego samego wieczoru będzie namawiał ją do seksu. Jeśli jednak prędko dopnie swego, rzuca partnerkę po jednej nocy. Zakochuje się dopiero wtedy, kiedy zostanie odtrącony. Wyzwanie bardzo go podnieca i sprawia, że stanie na głowie, aby osiągnąć cel. Podobnie Pani Baran szybko chce zaciągnąć mężczyznę do łóżka, omotać, oczarować, a następnego ranka zniknąć i szukać kolejnego obiektu westchnień. Ten znak zodiaku nie jest najlepszym kochankiem. Co prawda pierwsza spędzona z nim noc sprawia, że partner wraca do domu na miękkich nogach, ale w czasie następnych ma miejsce już tylko pięciominutowa pańszczyzna, po której Baran odwraca się plecami i zasypia. Jest aktywny tylko z nowym obiektem pożądania i tylko przez jedną noc.

BYK 21 IV – 21 V
Zanim wybierze partnera, najpierw starannie sprawdzi jego stan majątkowy. Kwiaty swojej kobiecie kupi najtańsze, aby nie zrujnować się zanadto. Kiedy przekona się, ze to ten właściwy ? ta właściwa ? wówczas dochodzi do skonsumowania związku. Mimo że to jeden z najbardziej zmysłowych znaków, jego życie erotyczne jest niezbyt wyszukane. Do spraw łóżkowych podchodzi jak do talerza z jedzeniem, dlatego seks Byka bardzie przypomina konsumpcję niż szaleństwo. Co prawda wymaga od partnerki znajomości Kamasutry, ale brak mu odrobiny spontaniczności. Oczywiście nie żałuje sobie seksu na boku, ale i tam bardziej liczy się ilość niż jakość. Pani Byk jest idealną żoną i gospodynią, natomiast jej życie erotyczne jest trudne dla partnera. Potrafi być niesłychanie wymagająca i oczekiwać całonocnych wyrafinowanych pieszczot. Innym razem całymi tygodniami jest chłodna i wstrzemięźliwa zupełnie bez powodu.

BLIŹNIĘTA 22 V – 21 VI
Ten znak ma wyjątkowy talent do uwodzenia. Potrafi być szczególnie miły, czarujący i dzięki temu może zdobyć każdego. Flirt oszałamia go i uskrzydla, dlatego stale podrywa i uwodzi. Co chwilę się zakochuje i zalicza kolejne partnerki. Uwielbia szybkie numerki w nietypowych miejscach. Nieograniczona fantazja podpowiada mu coraz to nowe seksualne sposoby na spędzenie we dwoje chwilki czasu. Kiedy się umówi na intymne spotkanie, potrafi całymi godzinami planować wyszukane pozycje jakie chce wypróbować. W marzeniach nie cofnie się przed niczym. Scenicznym szeptem opowie do słuchawki najbardziej wyuzdany łóżkowy scenariusz. Kiedy jednak wreszcie dopadnie obiekt pożądania… chce jak najszybciej i najlepiej ?po bożemu?. Brak mu cierpliwości, by zrealizować choćby małą cząstkę śmiałych planów. Zdecydowanie preferuje ?pięciominutowy? seks. Pani Bliźniak różni się tylko większą wrażliwością na seksualne przeżycia.

RAK 22 VI – 22 VII
To wrażliwy, uczuciowy lecz kapryśny kochanek, który nigdy nie odda się nikomu bez reszty. Długo wodzi tęsknym wzrokiem za obiektem pożądania i ciężko wzdycha. Za nic w świecie nie przyzna się, że ma ochotę na seks. Pani Rak podejmie partnera kolacją przy świecach ubrana w suknię z dekoltem do pępka i nie pozwoli się nawet pocałować. Kiedy ktoś bardziej energiczny przejmie inicjatywę i doprowadzi go do łóżka, Rak okaże się czuły i delikatny, głaszcząc i pieszcząc do białego rana. Zasadniczo jednak to erotoman ? gawędziarz, który więcej opowiada niż zrobi. Pani Rak jak najszybciej zajdzie w ciążę, by na stałe usidlić kochanka, pan Rak szybko będzie robił dzieci, by mieć własną rodzinę. Jednakże często ma kilka kochanek, gdyż mimo pozornej nieśmiałości jest niestrudzony w nawiązywaniu nowych erotycznych kontaktów.

LEW 23 VII – 22 VIII
Ten lubieżny lowelas oczekuje komplementów i stałego zachwycania się jego męskością. Zanim posiądzie partnerkę, chce ją sobą zafascynować, uruchamiając swój wyjątkowy talent aktorski. Uwodzi z wdziękiem i perfekcją, nie żałując wysiłku, by stać się w jej oczach kimś absolutnie wyjątkowym. Seks preferuje ostry i pełen fantazji. Krótko i mocno zdobywa partnerkę kilka razy w ciągu jednej nocy. Tych wrażeń jest ciągle niesyty, wydaje się więc, że może tak bez końca. Jednak po wszystkim oczekuje nieustającego podziwu dla siebie i swojej potencji. Pani Lew swoją fantazją erotyczną doprowadzi partnera do szaleństwa. Niemniej seks jest dla niej wyłącznie dopełnieniem związku psychicznego i jest kobietą tylko dla silnych mężczyzn. Do uprawiania miłości potrzebuje odpowiedniej oprawy: eleganckiego i wygodnego łóżka. Seks w warunkach ekstremalnych zdecydowanie jej nie pociąga.

PANNA 23 VIII – 22 IX
Ta zdystansowana i pełna racjonalizmu osoba podrywa wyłącznie na intelekt. Nigdy się przy tym nie zapomina. Najpierw starannie wybiera obiekt pożądania. Musi być czysty, zdrowy, inteligentny. Potem po kolei zgodnie z planem przeprowadza starannie cały flirt, aż do uwieńczenia znajomości romantycznym spotkaniem w alkowie. Po wszystkim najważniejszy jest natychmiastowy prysznic. Seks Panny jest przemyślany i dopracowany w najmniejszym szczególe. Najchętniej kocha się zgodnie z przepisami, czyli ?po bożemu?, ale czasami pozwala sobie zapomnieć, że jest górą lodową i ulega namiętności. Wówczas zaczyna uprawiać seks bez jakichkolwiek zahamowań, gotowa na wszelkie ekstrawagancje. Sama odkrywa nowe płaszczyzny doznań erotycznych, niejednokrotnie zaskakując swoimi pomysłami partnera. Jest zdecydowanie monogamiczną istotą.

WAGA 23 IX – 23 X
Podrywa z wdziękiem i wyjątkową elegancją. Partnera wybiera starannie, kierując się dużym zmysłem estetycznym i zamiłowaniem do piękna i harmonii. Nie lekceważy też zasobów finansowych kandydata. Słowem nie wspomni o pożądaniu, czekając, aż upatrzony obiekt wskutek niecierpliwego oczekiwania rozpali się do białości. Ponieważ w zanadrzu ma z reguły kilku kochanków, sama Waga nie cierpi z tego powodu. Przyjemność seksualną odczuwa z wielką intensywnością i w łóżku jest zdolna do każdej ekstrawagancji, czasem wręcz do perwersji. Ogromna radość życia sprawia, że potrafi cieszyć się każdą zmysłową przygodą. Erotyczna aktywność Wagi jest ogromna, a ciągłe nienasycenie seksem sprawia, że znak ten nie potrafi być sam i oprócz stałego partnera ma zazwyczaj jeszcze kogoś.

SKORPION 24 X – 22 XI
To prawdziwy tytan seksu. Tylko jedno mu w głowie, bez względu na porę dnia i miejsce. Intensywność przeżyć erotycznych daje mu napęd do życia, dlatego nieustannie świntuszy i pójdzie nawet do toalety za kobietą, która wpadła mu w oko. Na dłużej zatrzyma się tylko przy takiej partnerce, która w łóżku zgodzi się z zachwytem na każdy najbardziej wyrafinowany numer. Podobnie pani Skorpion: jeśli zobaczy przystojnego mężczyznę, natychmiast chce uprawiać z nim seks, choćby na tylnym siedzeniu samochodu lub w przymierzalni sklepu odzieżowego. Ma przy tym nieograniczone fantazje, lubi przywiązywać do łóżka, chłostać lub być chłostaną… Wybujały temperament, wyszukana wyobraźnia, pasja, zazdrość, namiętność, zaborczość, impulsywność to koktajl, który cechuje najpopularniejszego kochanka zodiaku. Jednak Skorpion jest w seksie bardzo pierwotny i delikatna, subtelna partnerka nie ma przy nim żadnych szans.

STRZELEC 23 XI – 21 XII
Jedyne co kocha, to wolność. Przeraża go perspektywa stałego związku i płynących z tego ograniczeń. O seksie lubi opowiadać, natomiast jego możliwości w tym zakresie są bardziej niż skromne. Czasem jednak próbuje zdobyć partnerkę, opowiadając jej zabawne historie lub obiecując wyprawę na Wyspy Kanaryjskie. Kiedy już mu się to uda, preferuje pozycję ?od tyłu?, ale seksem zajmuje się rzadko. Z reguły zupełnie nie ma kondycji do erotycznych akrobacji. Woli poprzestać na opowiadaniu o swoich możliwościach i podszczypywaniu pośladków partnerki. Podobnie Pani Strzelec nie przejawia większego zainteresowania seksem, aczkolwiek obojgu zdarzają się czasem upojne noce. Oboje są z natury poligamiczni. Jeśli jednak da im się wolną rękę, rzadko będą zdradzać swoich partnerów, a jeśli już, to w sposób dyskretny.

KOZIOROŻEC 22 XII – 20 I
Pozornie ponurak i asceta, nie przyznaje się do zainteresowania seksem. W rzeczywistości jest bardzo namiętny i erotyka odgrywa w jego życiu ogromną rolę. Lekceważy stronę techniczną współżycia, bo jego wiedza w tym zakresie ogranicza się do tego, co powiedzieli mu koledzy na podwórku. Jednak w łóżku daje z siebie wszystko. Jest monogamistą, który zatraca się w jednaj kobiecie bez reszty i dla niej ma prawdziwie złote serce. Nie zdradzi jej nawet dla najbardziej oszałamiającej przygody. Jeśli jednak po 20 latach małżeństwa zmieni partnerkę, jest tak wstrząśnięty tym doświadczeniem, że całkowicie pogrąża się w świecie zmysłów, próbując po kolei wszystkich figur, które widział w filmach porno. Pani Koziorożec lokuje uczucie tam, gdzie ma interes. Dziwnym trafem związek intymny przynosi jej awans, sukces finansowy lub nowe mieszkanie. Natomiast nie przynosi jej zaspokojenia.

WODNIK 21 I – 20 II
To najbardziej nieobliczalny i nieprzewidywalny znak z całego zodiaku. Kocha wolność i żaden związek nie jest w stanie go ograniczyć, bo on po prostu nie da się uwięzić. Ponieważ sam jest inteligentny, szuka partnerki, z którą mógłby prowadzić uczone dysputy w ramach gry wstępnej. Jeśli już z kimś się zwiąże, to funduje niezwykłą huśtawkę uczuć i nastrojów. Przez miesiąc szaleje w sypialni, dając dowód niezwykłej fantazji i dużego temperamentu, a potem kilka tygodni żyje w celibacie, z którego nie jest go w stanie wyrwać najbardziej seksowna blondynka. Podobnie Pani Wodnik: jeśli partner zaimponuje jej intelektualnie, to w ciągu jednaj nocy przetestuje z nim wszystkie najbardziej wyuzdane pozycje. Jednakże już następnego ranka zmrozi go awanturą i wulgarnymi wyzwiskami, a kolejnej nocy będzie oziębła jak góra lodu. Z reguły ma na boku kilku innych kochanków i nigdy nie wie, co oznacza wierność.

RYBY 21 II – 20 III
To największy romantyk zodiaku, żyjący we własnym pełnym ułudy świecie. Z reguły sam nie wie, kto mu się najbardziej podoba, dlatego na wszelki wypadek sypia z każdą kobietą, która mu wpadnie w oko. Jest namiętnym kochankiem, który w jedną noc potrafi zaserwować wszystkie pozycje z podręcznika Wisłockiej. Zresztą potrafi kochać się wszędzie: w plenerze wśród drzew, na tylnym siedzeniu samochodu, na pokładzie samolotu. Swojej wybranej przez parę tygodni zapewnia prawdziwe erotyczne szaleństwo. Pani Ryby ma podobnie wielki temperament, dzięki któremu może zamęczyć przeciętnego partnera. Jest przy tym niesłychanie wrażliwa i zmysłowa, uwodzi głosem, gestem, powłóczystym spojrzeniem. Jednakże techniczna strona seksu zupełnie jej nie obchodzi, uważa bowiem, że jest on uzupełnieniem wzniosłych uczuć i formą misterium dla duszy. Ostrego seksu wrażliwa Rybka się boi.

 

Bogusława M. Andrzejewska

Teksty w serwisie stanowią opinie ich autorów. Jeśli posiadasz inny punkt widzenia, napisz artykuł. Teksty możecie wysyłać na adres redakcja [małpa] alternatywnemedia.pl
AlternatywneMedia.pl